Akçaabat Yeni Haber Gazetsi’ne 23. Yaş Plaketi

Akçaabat basınının en uzun soluklu yayın organı olarak geçtiğimiz haftaki sayısıyla 23. yayın yılına giren Gazetesi’ne bir onur plaketi daha verildi. Başkanı Akçaabat Yeni Haber Gazetesi’nin Sahibi ve Yazı İşleri Müdürü ’a bir plaket takdim etti.

osman-basocak-ismail-topal

Damla Pastanesi’nde gerçekleştirilen törende bir konuşma yapan Cemiyet Başkanı Osman Başocak çeyrek asra yakın bir ömür Akçaabat’ın gözü, kulağı ve sesi olma sloganını gerçeğe dönüştürecek bir yayın organı çıkarmanın güçlüğüne değinerek, “Bu yolda onurlu bir çizgide ve yayın politikasında tavizsiz bir şekilde gitmek takdire değer bir olaydır. Akçaabat Yeni Haber Gazetesi’nin yayımında emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” dedi.

Akçaabat Yeni Haber Gazetesi Yazı İşleri Müdürümü İsmail Topal da nazik jestinden ötürü Başocak’a tebrik ederek, plaketi mesai arkadaşları adına gururla aldığını ifade etti.

akcaabat-gazeteciler-cemiyeti-odul

 AkcaabatSanat.Com sitesi olarak,  gerek Akçaabat’taki gerek Türkiye’nin dört bir yanındaki Akçaabatlıları, Akçaabat’taki gelişmelerden haberdar eden  “Akçaabat Yeni Haber” Gazetesi’ni tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyoruz.